Modern,
inspirerend en
ambitieus

Betrokken,
professioneel
en uitdagend

Duurzaam,
verzorgd en
boeiend

Innovatief,
verwachtingsvol
en gezond

Rolf van den Berg

Voorzitter College van Bestuur
r.vandenberg@kindenonderwijsrotterdam.nl

Devie Badloe

Bestuurssecretaris
d.badloe@kindenonderwijsrotterdam.nl

Wim Gloudie

Ondersteuning Stafmedewerkers
w.gloudie@kindenonderwijsrotterdam.nl

Romano de Haan

Controller
r.dehaan@kindenonderwijsrotterdam.nl

Feline Saers

Financieel medewerker
f.saers@kindenonderwijsrotterdam.nl

Conny van der Burg

Financieel medewerker
c.vanderburg@kindenonderwijsrotterdam.nl

Kees Schouten

Stafmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
k.schouten@kindenonderwijsrotterdam.nl

Yvonne Buijink

Hoofd Onderwijs en Kwaliteit
y.buijink@kindenonderwijsrotterdam.nl

Marleen Thijssen

Beleidsmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
m.thijssen@kindenonderwijsrotterdam.nl

Sanne Kamphuisen

Hoofd HRM
s.kamphuisen@kindenonderwijsrotterdam.nl

Quintijn Kuijpers

Medewerker HRM
q.kuijpers@kindenonderwijsrotterdam.nl

Lidy Helder

Administratief Medewerkster
l.helder@kindenonderwijsrotterdam.nl

Richt-Jildou Boersma

Senior beleidsadviseur communicatie
r.boersma@kindenonderwijsrotterdam.nl

Ewoud Verbakel

Bovenschools ICT-coördinator
e.verbakel@kindenonderwijsrotterdam.nl

Wies Witjes

Senior beleidsadviseur Huisvesting
w.witjes@kindenonderwijsrotterdam.nl

Marco Meijer

Medewerker Huisvesting
m.meijer@kindenonderwijsrotterdam.nl

Bevoegdheden

De stichting hanteert een model waar bestuur en toezicht zijn ondergebracht in: het College van Bestuur en de Raad van Toezicht, die twee gescheiden organen zijn en die elk hun eigen, afgebakende bevoegdheden hebben. Het College van Bestuur draagt de eindverantwoordelijkheid en stuurt de organisatie aan voor het bereiken van de doelen (de werkgeverstaak) en wordt in de uitvoering ondersteund door het stafbureau, het secretariaat en de personeelsadministratie. De Raad van Toezicht heeft een controlerende en adviserende rol (de interne toezichthouder).