Modern,
inspirerend en
ambitieus

Betrokken,
professioneel
en uitdagend

Duurzaam,
verzorgd en
boeiend

Innovatief,
verwachtingsvol
en gezond

Rolf van den Berg

Voorzitter College van Bestuur
r.vandenberg@kindenonderwijsrotterdam.nl

Devie Badloe

Bestuurssecretaris
d.badloe@kindenonderwijsrotterdam.nl

Kees Schouten

Hoofd Onderwijs en Kwaliteit
k.schouten@kindenonderwijsrotterdam.nl

Yvonne Buijink

Beleidsadviseur Onderwijs en Kwaliteit
y.buijink@kindenonderwijsrotterdam.nl

Ewoud Verbakel

Beleidsadviseur ICT en Onderwijs
e.verbakel@kindenonderwijsrotterdam.nl

Romano de Haan

Controller
r.dehaan@kindenonderwijsrotterdam.nl

Sanne Kamphuisen

Hoofd HRM
s.kamphuisen@kindenonderwijsrotterdam.nl

Wies Witjes

Hoofd Huisvesting
w.witjes@kindenonderwijsrotterdam.nl

Richt-Jildou Boersma

Hoofd Communicatie
r.boersma@kindenonderwijsrotterdam.nl

Marleen Thijssen

Beleidsmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
m.thijssen@kindenonderwijsrotterdam.nl

Özlem Akbulut

Receptioniste
receptie@kindenonderwijsrotterdam.nl

Bevoegdheden

De stichting hanteert een model waar bestuur en toezicht zijn ondergebracht in: het College van Bestuur en de Raad van Toezicht, die twee gescheiden organen zijn en die elk hun eigen, afgebakende bevoegdheden hebben. Het College van Bestuur draagt de eindverantwoordelijkheid en stuurt de organisatie aan voor het bereiken van de doelen (de werkgeverstaak) en wordt in de uitvoering ondersteund door het stafbureau, het secretariaat en de personeelsadministratie. De Raad van Toezicht heeft een controlerende en adviserende rol (de interne toezichthouder).